Терморегулятори для обігрівачів


м.Київ


Для регулювання систем електричного опалення використовуються механічні, електромеханічні і електронні програмовані терморегулятори.
Вибір терморегуляторів залежить від способу обігріву приміщення.
Якщо плануєте обігрівати приміщення переносними обігрівачами, рекомендується використовувати мобільні розеткові терморегулятори. Вони легко підключаються і дуже зручні у використанні. Досить вставити їх в розетку, підключити до них обігрівач і виставити температуру.
При установці стаціонарних обігрівачів рекомендується використовувати стаціонарні терморегулятори або програматори. Такі регулятори вимагають монтажу і разом з обігрівачами підключаються безпосередньо до лічильника через автономний кабель.
У кожну кімнату, незалежно від кількості обігрівачів в ній, встановлюється 1 такий термостат, який керує їх роботою. Також можна встановити пристрої з дистанційним управлінням.
Так, бездротової терморегулятор UDEN-TW - новинка від UDEN-S - має вмонтований датчик безпосередньо в дистанційний пульт, на дисплеї якого відображається задана і поточна температура повітря. Це дозволяє зручно регулювати комфортну температуру. Бездротовий терморегулятор UDEN-TW застосовується при монтажі обігрівачів зі шнуром і вилкою.
Складається з 2-х частин: дистанційного пульта управління з вмонтованим датчиком температури і блок-розетки. Дистанційний пульт відображає задану і поточну температуру в приміщенні.
Простий електромеханічний кімнатний терморегулятор SEITRON TM 001M, використовується при монтажі обігрівачів без шнура і вилки. Прилад має датчик температури, при досягненні якої замикаються / розмикаються комутаційні контакти. Температура задається поворотом регулятора на корпусі термостата і підтримуються з точністю в 1 ° С. Є можливість обмеження кута повороту і блокування датчика температури.
Терморегулятор terneo vt, використовується при монтажі обігрівачів без шнура і вилки. Монтаж в стандартну монтажну коробку. Автоматичний програмований тижневий терморегулятор terneo pro з вбудованим датчиком, використовується при монтажі обігрівачів без шнура і вилки. Дозволяє точно планувати температуру в приміщенні в залежності від часу доби і дня тижня. Економія електроенергії. Особливість даного програматора - ведення статистики споживання електроенергії для обліку і контролю витрат. Передбачено 3 режими роботи: ручне управління, таймер і від’їзд. Є функція блокування управління - захист від дітей.
Сенсорний терморегулятор terneo sen з вбудованим датчиком температури використовується при монтажі системи опалення без шнура і вилки. Дозволяє точно задавати температуру в приміщенні в залежності від часу доби і дня тижня, що забезпечить додаткову економію і комфорт. Має 3 режими роботи: ручне управління, програматор і комфорт. Функція блокування управління забезпечує захист від дітей. При відключеному стані терморегулятора працює функція антизамерзання - підтримується температура повітря +5 ° С.
Розетковий терморегулятор terneo rz, застосовується при монтажі обігрівачів зі шнуром і вилкою для підтримки і контролю постійної температури повітря всередині приміщення. Простий і зручний у використанні: терморегулятор включається в розетку, а обігрівач підключається безпосередньо до нього.
Автоматичний програмований тижневий терморегулятор HEAT PLUS TOP FLOOR M6.716 з вбудованим датчиком, використовується при монтажі обігрівачів без шнура і вилки. Дозволяє точно планувати температуру в приміщенні в залежності від часу доби і дня тижня. Економія електроенергії. 3 режими роботи: ручне управління, таймер і від’їзд. Є функція блокування управління - захист від дітей.
Сенсорний програмований тижневий кімнатний терморегулятор HEAT PLUS iTeo4, використовується при монтажі обігрівачів без шнура і вилки. Можлива установка шести інтервалів на будні і двох на вихідні. Є функція блокування управління - захист від дітей. Датчик вбудований.
Розетковий терморегулятор Tessla TRW з функцією тижневого програмування. Дозволяє точно планувати температуру в залежності від часу доби і дня тижня і має 8 температурно-часових режимів. Рівень температури встановлюється користувачем за допомогою кнопок на передній панелі. Встановлені значення зберігаються в незалежній пам’яті. Він простий і зручний у використанні: просто включіть терморегулятор в розетку і вставте в нього вилку від обігрівача.

Ціни на терморегулятори

Детальніше за посиланням:   opalbud.com.ua/obogrevateli-uden-s/


Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів Терморегулятори для обігрівачів

Детальніше:

Тел:   (068)959-31-01
Сайт:   opalbud.com.ua/obogrevateli-uden-s/
***